PCN1-S5-D12-M-TR CUI
  • Part Number: PCN1-S5-D12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S5-D12-M-TR CUI
    PCN1-S5-D12-M-TR CUI
    PCN1-S5-D12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S5-D12-M-TR is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR