PCN1-S12-S5-M-TR CUI
  • Part Number: PCN1-S12-S5-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S12-S5-M-TR CUI
    PCN1-S12-S5-M-TR CUI
    PCN1-S12-S5-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S12-S5-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 5V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT