PCN1-S12-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PCN1-S12-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S12-S12-M-TR CUI
    PCN1-S12-S12-M-TR CUI
    PCN1-S12-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S12-S12-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 12V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP