PCM-400-D1224-CFS CUI
  • Part Number: PCM-400-D1224-CFS
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F