PCM-400-28-CNF CUI
  • Part Number: PCM-400-28-CNF
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 28V 220W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS