NDM3Z-90V-A-001 CUI
  • Part Number: NDM3Z-90V-A-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1.8V 90A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM3Z-90V-A-001 CUI
    NDM3Z-90V-A-001 CUI
    NDM3Z-90V-A-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM3Z-90V-A-001 is described as CONVERTER DC/DC 1.8V 90A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM