NDM2Z-50V-A-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-50V-A-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 50A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-50V-A-001 CUI
    NDM2Z-50V-A-001 CUI
    NDM2Z-50V-A-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-50V-A-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 50A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT