NDM2Z-25V-A-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-25V-A-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-25V-A-001 CUI
    NDM2Z-25V-A-001 CUI
    NDM2Z-25V-A-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-25V-A-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK