NDM2Z-25HT-P-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-25HT-P-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-25HT-P-001 CUI
    NDM2Z-25HT-P-001 CUI
    NDM2Z-25HT-P-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-25HT-P-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM