NDM2Z-25HS-V-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-25HS-V-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-25HS-V-001 CUI
    NDM2Z-25HS-V-001 CUI
    NDM2Z-25HS-V-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-25HS-V-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK