NDM1-25-120 CUI
  • Part Number: NDM1-25-120
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM1-25-120 CUI
    NDM1-25-120 CUI
    NDM1-25-120 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM1-25-120 is described as DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE