NDM1-12-120 CUI
  • Part Number: NDM1-12-120
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 12A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM1-12-120 CUI
    NDM1-12-120 CUI
    NDM1-12-120 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM1-12-120 is described as DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 12A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM