HSS-B20-NPR-01 CUI
  • Part Number: HSS-B20-NPR-01
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: HEATSINK TO-220 4.2W ALUMINUM
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about HSS-B20-NPR-01 CUI
    HSS-B20-NPR-01 CUI
    HSS-B20-NPR-01 is manufactured by CUI and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. HSS-B20-NPR-01 is described as HEATSINK TO-220 4.2W ALUMINUM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH