HSS-B20-NP-11 CUI
  • Part Number: HSS-B20-NP-11
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: HEATSINK TO-220 4.4W ALUMINUM
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about HSS-B20-NP-11 CUI
    HSS-B20-NP-11 CUI
    HSS-B20-NP-11 is manufactured by CUI and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. HSS-B20-NP-11 is described as HEATSINK TO-220 4.4W ALUMINUM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM