HSS-B20-CP-01 CUI
  • Part Number: HSS-B20-CP-01
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: HEATSINK TO-220 2.6W ALUMINUM
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about HSS-B20-CP-01 CUI
    HSS-B20-CP-01 CUI
    HSS-B20-CP-01 is manufactured by CUI and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. HSS-B20-CP-01 is described as HEATSINK TO-220 2.6W ALUMINUM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM