ETSA480085UDC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA480085UDC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 347
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA480085UDC-P5P-SZ CUI
    ETSA480085UDC-P5P-SZ CUI
    ETSA480085UDC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA480085UDC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A