ETSA240270UC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA240270UC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 1,192
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA240270UC-P5P-SZ CUI
    ETSA240270UC-P5P-SZ CUI
    ETSA240270UC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA240270UC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE