ETSA200200UDC-P6RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA200200UDC-P6RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA200200UDC-P6RP-SZ CUI
    ETSA200200UDC-P6RP-SZ CUI
    ETSA200200UDC-P6RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA200200UDC-P6RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH