ETSA190790U-P51-WP CUI
  • Part Number: ETSA190790U-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190790U-P51-WP CUI
    ETSA190790U-P51-WP CUI
    ETSA190790U-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190790U-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM