ETSA190210UDC-P6P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190210UDC-P6P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190210UDC-P6P-SZ CUI
    ETSA190210UDC-P6P-SZ CUI
    ETSA190210UDC-P6P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190210UDC-P6P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS