ETSA190210UC-P6P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190210UC-P6P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190210UC-P6P-SZ CUI
    ETSA190210UC-P6P-SZ CUI
    ETSA190210UC-P6P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190210UC-P6P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE