ETSA150120UC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA150120UC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 293
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA150120UC-P5P-SZ CUI
    ETSA150120UC-P5P-SZ CUI
    ETSA150120UC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA150120UC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A