ETSA120500UDC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA120500UDC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 6,408
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA120500UDC-P5P-SZ CUI
    ETSA120500UDC-P5P-SZ CUI
    ETSA120500UDC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA120500UDC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM