ETSA120500U-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA120500U-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 82
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA120500U-P5P-SZ CUI
    ETSA120500U-P5P-SZ CUI
    ETSA120500U-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA120500U-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE