ETSA120150UDC-P5RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA120150UDC-P5RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 432
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA120150UDC-P5RP-SZ CUI
    ETSA120150UDC-P5RP-SZ CUI
    ETSA120150UDC-P5RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA120150UDC-P5RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"