ETS240170UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS240170UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS240170UTC-P5P-SZ CUI
    ETS240170UTC-P5P-SZ CUI
    ETS240170UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS240170UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE