ETS180750U-P51-ET CUI
  • Part Number: ETS180750U-P51-ET
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 135W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS180750U-P51-ET CUI
    ETS180750U-P51-ET CUI
    ETS180750U-P51-ET is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS180750U-P51-ET is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 135W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"