ETS180110UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS180110UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 20W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS180110UTC-P5P-SZ CUI
    ETS180110UTC-P5P-SZ CUI
    ETS180110UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS180110UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 20W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE