ETS120500UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS120500UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS120500UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120500UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120500UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS120500UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE