ETS120416UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS120416UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS120416UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120416UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120416UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS120416UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE