ETS120400UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS120400UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS120400UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120400UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120400UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS120400UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH