ETS1201000U-P51-ET CUI
  • Part Number: ETS1201000U-P51-ET
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS1201000U-P51-ET CUI
    ETS1201000U-P51-ET CUI
    ETS1201000U-P51-ET is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS1201000U-P51-ET is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP