ETMA360166UD-P6P-IC CUI
  • Part Number: ETMA360166UD-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA360166UD-P6P-IC CUI
    ETMA360166UD-P6P-IC CUI
    ETMA360166UD-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA360166UD-P6P-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X