ETMA240250UD-P6P-IC CUI
  • Part Number: ETMA240250UD-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA240250UD-P6P-IC CUI
    ETMA240250UD-P6P-IC CUI
    ETMA240250UD-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA240250UD-P6P-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK