ETMA180333UD-P5RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA180333UD-P5RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA180333UD-P5RP-IC CUI
    ETMA180333UD-P5RP-IC CUI
    ETMA180333UD-P5RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA180333UD-P5RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM