ETMA180165UD-P6RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA180165UD-P6RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA180165UD-P6RP-IC CUI
    ETMA180165UD-P6RP-IC CUI
    ETMA180165UD-P6RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA180165UD-P6RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS