ETMA150400UD-P6RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA150400UD-P6RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA150400UD-P6RP-IC CUI
    ETMA150400UD-P6RP-IC CUI
    ETMA150400UD-P6RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA150400UD-P6RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM