ETMA150400UD-P5RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA150400UD-P5RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA150400UD-P5RP-IC CUI
    ETMA150400UD-P5RP-IC CUI
    ETMA150400UD-P5RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA150400UD-P5RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"