ETMA150200UD-P6P-IC CUI
  • Part Number: ETMA150200UD-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA150200UD-P6P-IC CUI
    ETMA150200UD-P6P-IC CUI
    ETMA150200UD-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA150200UD-P6P-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK