ETMA135667UC-P51-WP CUI
  • Part Number: ETMA135667UC-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 110W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA135667UC-P51-WP CUI
    ETMA135667UC-P51-WP CUI
    ETMA135667UC-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA135667UC-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 110W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM