ETMA120250UD-P6P-IC CUI
  • Part Number: ETMA120250UD-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA120250UD-P6P-IC CUI
    ETMA120250UD-P6P-IC CUI
    ETMA120250UD-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA120250UD-P6P-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM