EPSA120100U-P5P-EJ CUI
  • Part Number: EPSA120100U-P5P-EJ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 4,508
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EPSA120100U-P5P-EJ CUI
    EPSA120100U-P5P-EJ CUI
    EPSA120100U-P5P-EJ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EPSA120100U-P5P-EJ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP