EPS240063UH-P5P-SZ CUI
  • Part Number: EPS240063UH-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EPS240063UH-P5P-SZ CUI
    EPS240063UH-P5P-SZ CUI
    EPS240063UH-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EPS240063UH-P5P-SZ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F