EPS120200U-P5P-KH CUI
  • Part Number: EPS120200U-P5P-KH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EPS120200U-P5P-KH CUI
    EPS120200U-P5P-KH CUI
    EPS120200U-P5P-KH is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EPS120200U-P5P-KH is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V