EPA120100-P5R-SZ CUI
  • Part Number: EPA120100-P5R-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • Available: 175
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EPA120100-P5R-SZ CUI
    EPA120100-P5R-SZ CUI
    EPA120100-P5R-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. EPA120100-P5R-SZ is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE