EMSA120250K-P5P-SZ CUI
  • Part Number: EMSA120250K-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 230
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EMSA120250K-P5P-SZ CUI
    EMSA120250K-P5P-SZ CUI
    EMSA120250K-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EMSA120250K-P5P-SZ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE