EMSA120150-P6P-SZ CUI
  • Part Number: EMSA120150-P6P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EMSA120150-P6P-SZ CUI
    EMSA120150-P6P-SZ CUI
    EMSA120150-P6P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EMSA120150-P6P-SZ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG