EMMA240063-P5RP-IC CUI
  • Part Number: EMMA240063-P5RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EMMA240063-P5RP-IC CUI
    EMMA240063-P5RP-IC CUI
    EMMA240063-P5RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EMMA240063-P5RP-IC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM