DTS150330UC-P5-ET CUI
  • Part Number: DTS150330UC-P5-ET
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 50W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DTS150330UC-P5-ET CUI
    DTS150330UC-P5-ET CUI
    DTS150330UC-P5-ET is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DTS150330UC-P5-ET is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 50W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 5SLOT 3U 64BIT 3.3
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
    Vector
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V