DTS150133UDC-P5P CUI
  • Part Number: DTS150133UDC-P5P
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 20W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"